Jmenuji se Radka Mrňová a moje cesta je ukázat lidem, že nic není jen černé a bílé a že na všechno se dá podívat i z jiného úhlu.

Jsem člověk jako vy. Celý svůj život jsem se potýkala s problémy a některé z nich se zdály být pro mě neřešitelné.

Jako malá jsem měla vzor ve své babičce, která byla zdravotní sestrou a lidé ji měli moc rádi. Líbilo se mi, že pomáhá lidem. Myslela jsem, že budu také zdravotní sestrou, ale život mě vedl jiným směrem. Střední školu jsem měla s ekonomickým zaměřením, což se tehdy považovalo za velmi dobrý start do života. Postupem času, kdy už jsem měla rodinu, jsem se začala starat o manžela a mé syny. Stali se středobodem mého vesmíru a já zapomněla na to, že mám i své zájmy a záliby. Přestala jsem být důležitá.

Zlom nastal v momentě, kdy jsem sama potřebovala pomoc druhých, ale neuměla jsem ji přijmout a ani si o ni sama říct. Najednou jsem se cítila zbytečná a nepotřebná.

Dozrálo ve mě rozhodnutí, že svůj život musím změnit.
Začala jsem pracovat s energiemi a pomáhat jimi druhým lidem. Díky tomu jsem se zase cítila potřebná. Jenže jsem cítila, že ta pomoc by mohla být ještě rychlejší a přesnější.
Pak přišla zmínka o metodě RUŠ, kterou jsem v první chvíli nebrala na vědomí, pak mě ale něco uvnitř nutilo k tomu, že to je něco, co mi přinese změnu. Sedm let jsem pracovala jako terapeutka této metody a šest let jsem jezdila na kurzy i jako asistentka.

Naučila jsem se, že důležitější, než řešit následky, je najít příčinu toho, co v současnosti žijeme. Učím lidi vnímat sebe sama a také mít se rádi. I v tom mi pomáhá intuice, které jsem začala naslouchat, protože se ukázalo, že je to schopnost, která je přirozená pro nás všechny, ale kterou umíme silně potlačovat.

Můž život dnes je pohodový, radostný a šťastný. Vím, že si jej řídím sama a že nezáleží na tom, co si o něm myslí ostatní. Jako dítě jsem věřila na zázraky a ty se mi dnes skutečně dějí.

Změnit svůj život můžeš i ty, štěstí máš ve svých rukou.